Slogan našeho e-shop

JAMAICA BLUE MOUNTAIN zrnková 227g

JAMAICA BLUE MOUNTAIN zrnková 227g

1 890 Kč1 643 Kč

Popis produktu

Jamaica Blue Mountain je právem označována jako nejlepší káva na světě. Má správnou aciditu a může se pochlubit také výraznou rafinovanou chutí, neobvyklou sladkostí a silnou rozhodnou vůní.

 

Znalci velmi vyhledávaná káva Jamaica Blue Mountain je proslulá svým neobyčejně plným aroma. Zrna kávy, obdařená jedinečnou kombinací ideální nadmořské výšy, půdy bohaté na minerály, mírnou oblačností, horským stínem a hojným slunečním svitem se nechávají v Blue Mountain zrát déle než je obvyklé. Káva JABLUM tak dostává více času pro rozvoj bohaté chuti a aroma. Více času pro rozvoj osobitého charakteru.

 

Vlastnosti kávy Jamaica Blue Mountain

Jamaica Blue Mountain je hodnocena jako jedna nejlepších káv na světě. Kávová zrna této vysoce ušlechtilé kávy jsou ručně sbírána a tříděna, po zpracování pražena zkušenými pražiči těsně před expedicí. Jablum - 100% Jamaica Blue Mountain je káva s dokonale vyváženou chutí, ve které se odráží plnost a svěžest. Silné aroma spolu s perfektní aciditou dělají z této kávy tu nejlépe hodnocenou kávu na světě. Kávu dodáváme výhradně s certifikací a to v kvalitě GRADE 1. Káva je pražena na střední stupeň.

 

  • lokalita kávy: Oblast Blue Mountain, Jamaica
  • nadomořská výška: Kolem 2.000 m.n.m.
  • kvalita kávy: GRADE 1, certifikovaná
  • stupeň pražení: Střední
  • způsob zpracování: Mokrý proces
  • hmotnost balení: 227g
     

Certifikace kávy Jamaica Blue Mountain

Káva Jablum - 100% Jamaica Blue Mountain je certifikována Coffee Industry Board of Jamaica. Spolu s kávou obdržíte i kopii této certifikace originality a kvality.

 

Balení kávy Jamaica Blue Mountain

Pro zachování svých vlastností je balena vakuově či v ochranné atmosféře. Celá káva je pak exkluzivně přebalena v jutovém pytlíku s vinětou JABLUM. Spolu s každou kávou obdržíte také vynikající madle obalené v hořké čokoládě plné poctivého kakaa. Hmotnost kávy 227g.