Slogan našeho e-shop

JAMAICA BLUE MOUNTAIN Gold Standard 227g

JAMAICA BLUE MOUNTAIN Gold Standard 227g

2 190 Kč1 904 Kč

Popis produktu

Jamaica Blue Mountain je právem označována jako nejlepší káva na světě. Má správnou aciditu a může se pochlubit také výraznou rafinovanou chutí, neobvyklou sladkostí a silnou rozhodnou vůní.

 

Znalci velmi vyhledávaná káva Jamaica Blue Mountain je proslulá svým neobyčejně plným aroma. Zrna kávy, obdařená jedinečnou kombinací ideální nadmořské výšy, půdy bohaté na minerály, mírnou oblačností, horským stínem a hojným slunečním svitem se nechávají v Blue Mountain zrát déle než je obvyklé. Káva JABLUM tak dostává více času pro rozvoj bohaté chuti a aroma. Více času pro rozvoj osobitého charakteru.

 

Vlastnosti kávy GOLD Jamaica Blue Mountain

Tato prémiová káva, s certifikací Coffee Board of Jamaica, je výběrem těch nejkvalitnějších zrn z plantáží oblasti Blue Mountain. Vybraná zrnka Jamaica Blue Mountain GRADE 1 a zrnka Jamaica Blue Mountain Peaberry, upražená na střední tón si Vás získají naprosto neopakovatelnou chutí.


Jamaica Blue Mountain je hodnocena jako jedna nejlepších káv na světě. Kávová zrna této vysoce ušlechtilé kávy jsou ručně sbírána a tříděna, po zpracování pražena zkušenými pražiči těsně před expedicí.  Kávu dodáváme výhradně s certifikací a to v kvalitě GRADE 1. Káva je pražena na střední stupeň.

 

  • lokalita kávy: Oblast Blue Mountain, Jamaica
  • nadomořská výška: Kolem 2.000 m.n.m.
  • kvalita kávy: GRADE 1 a Peaberry, certifikovaná
  • stupeň pražení: Střední
  • způsob zpracování: Mokrý proces
  • hmotnost balení: 227g
     

Certifikace kávy Jamaica Blue Mountain

Káva Jablum - 100% Jamaica Blue Mountain GOLD je certifikována Coffee Industry Board of Jamaica. Spolu s kávou obdržíte i kopii této certifikace originality a kvality.

 

Balení kávy GOLD Jamaica Blue Mountain

Pro zachování svých vlastností je balena vakuově či v ochranné atmosféře. Celá káva je pak exkluzivně přebalena v jutovém pytlíku v exkluzivní krabičce JABLUM. Spolu s každou kávou obdržíte také vynikající madle obalené v hořké čokoládě plné poctivého kakaa. Hmotnost kávy 227g.